Головна » 2012 » Березень » 30
30 березня на базі Петричанського навчально-виховного комплексу відбулося методичне об’єднання завідуючих ДНЗ та директорів НВК на тему «Зміст і форми методичної роботи в дошкільному навчальному закладі» під керівництвом методиста районного методичного центру управління освіти Глибоцької райдержа-дміністрації Є.І.Царик. Керівники навчальних закладів мали можливість оглянути територію, методичний та психологічний кабінети, групові та класні кімнати навчально-виховного комплексу. Також педагоги ознайомились з методичною, педагогічною та психологічною літературою, наочними посібниками, дидактичним матеріалом. Цікавою для всіх була виставка «Творимо своїми руками» - роботи дітей дошкільного віку, які займаються у гуртках «Кольоротерапія», «Пухнаста аплікація», «Казковий світ орігамі», «Чарівний бісер».

Учасники методичного об’єднання побували на педагогічній раді педагогічного колективу закладу. Тема педради: «Від творчості педагога – до творчості дитини». Доповіді та виступ педагогів навчального закладу супроводжувався мультимедій-ною презентацією у слайдах, фотоширмою.

Питання педагогічної ради «Інноваційна діяльність вихователів для залучення дітей до творчої діяльності» було висвітлено у рольовій грі – захист інновацій. Вихователі дошкільних груп, захисники ідей, представляли методичні розробки, над якими працюють: використання методик Б.Нікітіна (вихователь Козачук А.П.), Л.Шелестової (вихова ... Читати далі »
Переглядів: 914 | Додав: merry | Дата: 30.03.2012

«  Березень 2012  »