Про ГАШ »

Петричанський навчально-виховний комплекс
як громадсько-активна школа

Колектив Петричанського навчально-виховного комплексу головною метою своєї дяльності вважає створення умов для виявлення та розвитку природного таланту дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. розвиток творчих здібностей, всебічний та гармонійний розвиок особистості дитини - основні цілі навчального закладу.
З метою виконання завдань, поставлених перед навчально-виховним комплексом у справі виховання підростаючого покоління, удосконалення педагогічної майстерності педагогів, використання досягнень педагогічної науки та передового педагогічного досвіду, педагогічний колектив Петричанського НВК працює над створенням моделі сучасної школи.
Завдання навчально-виховного комплексу - виховати гармонійно розвинену особистість, свідомого громадянина своєї країни і максимально розкрити таланти кожної дитини через спільну роботу навчально-виховного комплексу та громади. педагоги закладу спрямовують свою діяльність на реалізацію соціальної функції виховання, забезпечення наступності духовного і морального досвіду поколінь, підготовку учнів до майбутнього активного життя.

Проектна діяльність громадсько-активної школи
Петричанський навчально-виховний комплекс є учасником програми "Школа як осередок розвитку громади", яка була започаткована Всеукраїнським фондом "Крок за кроком" у 2003 році.
Виховна програма "Село моє, для мене ти єдине", яка розроблена педагогами навчального закладу, спрямована на перетворення Петричанського навчально-виховного комплексу в громадсько-активну школу шляхом формування в учителів, вихователів, учнів та представників громади поняття про школу як громадсько-активну, а також її можливості.
Мета: піднесеня авторитету навчально-виховного комплексу, формування в учнів активної громадської позиції, залучення членів громади до активної участі в реалізації важливих завдань навчально-виховного комплексу і громади с. Петричанка.
Програма складається з розділів:
I. Історія буде жити в віках.
II. Петричанський НВК - школа розвитку, творчості, успіху.
III. Таланти твої, Петричанко!

«  Квітень 2024  »