Субота

поради »

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ  АДАПТУВАТИСЯ У ДИТЯЧОМУ САДКУ?

1 . Шановні батьки ! Усвідомте , що Ваше власне хвилювання передається дитині . Щоб запобігти цьому заздалегідь познайомтеся з вихователями групи та особливостями організації життя в групі.

2 . Дайте дитині позитивну перспективу : розкажіть , що в дитячому садку багато діток, іграшок , там буде цікаво і добре .

3 . Підпорядкуйте домашній режим режиму роботи дитячого садка , особливо дотримуйтесь часу вкладання спати і періодів харчування .

4 . Навчіть дитину елементарних навичок самообслуговування .

5 . Повідомте вихователів про звички і вподобання Вашого малюка .

6 . Потурбуйтеся про нервову систему сина чи дочки – не залишайте малюка на цілий днів з перших днів відвідування дитячого садка .

7 . Тримайте тісний зв’язок з персоналом групи і будьте певні , що працівники зуміють прийняти Вашу дитину і по-материнськи дбатимуть про неї .

Для батьків, діти котрих уже відвідують дошкільні групи

Просимо Вас не давати дитині з собою в дитячий садок жувальну гумку, смоктальні цукерки, чіпси і сухарики.

Настійно не рекомендуємо одягати дитині золоті та срібні прикраси, давати з собою дорогі іграшки.

Вимоги до зовнішнього вигляду дітей:

• охайний вигляд, застебнуті на всі гудзики одяг та взуття;

• дитина повинна бути вимита;

• чисті ніс, руки, підстрижені нігті;

• підстрижене і ретельно розчесане волосся;

• чиста нижня білизна;

• наявність достатньої кількості носових хусток.

Перед тим, як вести дитину в дитячий садок, перевірте, чи відповідає його костюм порі року і температурі повітря. Простежте, щоб одяг не був надто великим і не сковував його рухів. Зав'язки і застібки повинні бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслужити. Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматись і вдягатися. Небажано носіння комбінезонів. Носовичок необхідний дитині як у приміщенні, так і на прогулянці. Зробіть на одязі зручні кишені для його зберігання.

Щоб уникнути випадків травматизму, батькам необхідно перевірити вміст кишень в одязі дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити гострі, ріжучі чи скляні предмети (ножиці, ножі, шпильки, цвяхи, дріт, дзеркала, скляні флакони), а також дрібні предмети (намистинки, гудзики тощо), таблетки.

«  Квітень 2024  »