Субота

Дуже любим розважатись.

Любим ми пісні співати,

Танцювати, малювати.

Разом ми усі сім’я - вихователь, ти і я.

Девіз гр.  «Білочка» : "Можна все зробити, якщо захотіти!"

Наша група працює за програмою «Я у Світі» та «Впевнений старт».

В групі обладнані ігрові  зони  «Космос», «Кухня», «Сім’я», «Автопарк», «Бібліотека».

Ми віримо в неповторність кожної дитини, спрямовуємо усі зусилля, щоб знайти до кожної індивідуальний підхід, розкрити максимально потенціал кожного. Розвиваємо  в дошкільнятах почуття нового, підтримуємо прагнення до творчої діяльності. Щиро віримо   в безкрайні можливості  своїх вихованців.  Створюємо умови для довірливих, приємних  стосунків кожної дитини з вихователем, доброї, радісної атмосфери у групі, для виховання стійких позитивних контактів між дітьми.

Основна мета педагогів гр.  «Білочка»  є пробудження у дитини інтересу до навколишнього світу, бажання його досліджувати, задавати питання, самостійно находити відповіді, намагатися бути активними.

Побажання батькам:

-         Не бійтеся віддавати своїх діточок до дитячого садка! Компетентні і уважні вихователі допоможуть вашим малюкам адаптуватись до дитячого колективу. Адже, повноцінному  спілкуванню в колективі не зможє замінити навіть любляча сім’я. Більше уваги приділяти духовному розвитку дитини: повага до старших членів родини, чуйність, милосердя.

-         Повірте у неповторність своєї дитини, у те, що вона єдина, унікальна,

не схожа на жодну іншу.

-     Ніколи не жалійте дитину через те, що вона не така, як усі.

-     Даруйте дитині свою любов та увагу, однак не забувайте про інших членів родини, котрі її теж потребують.

-    Не дивлячись ні на що, зберігайте позитивне ставлення і уявлення про свою дитину.

-    Організуйте свій побут так, щоб ніхто в сім'ї не відчував себе «жертвою», відмовляючись від свого особистого життя.

-     Не відгороджуйте дитину від обов'язків і проблем. Вирішуйте всі справи разом з нею.

-      Слідкуйте за своєю зовнішністю. Дитина повинна гордитися вами.

-     Частіше розмовляйте з дитиною. Пам'ятайте, що ні телевізор, ні радіо не замінять їй вас.

-      Не обмежуйте дитину в спілкуванні з ровесниками.

-     Частіше звертайтеся за порадами до педагогів та психологів.

Пам'ятайте, що дитина коли-небудь подорослішає і їй доведеться жити самостійно. Готуйте її до самостійного життя. Говоріть з нею про майбутнє.

«  Квітень 2024  »