Умови вступу »

Прийом дітей до дошкільного підрозділу навчально-виховного комплексу  здійнює керівник НВК протягом календарного року на підставі:
- заяви батьків або осіб, які їх замінюють;
- медичної довідки про стан здоров'я дитини;
- свідоцтва про народження.
  Групи у дошкільному підрозділі навчально-виховного комплексу комплектуються за віковими ознаками. За дитиною зберігається місце у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній оздоровчий період (75 днів).
Відрахування дитини з дошкільного підрозділу здійснюється:
• за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;
• на підставі медичного висновку про стан здоров'я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування у дошкільній групі даного типу;
• у разі несплати без поважних причин батьками або особами, які їх замінюють, плати за харчування дитини протягом двох місяців.
   Адміністрація навчально-виховного комплексу письмово повідомляє батьків або осіб, які їх замінюють, про відрахування дитини не менш як за 10 календарних днів.
  Для зарахування дитини
до дошкільного підрозділу Петричанського навчально-виховного комплексу
 необхідно подати наступні документи :
1. Заява батьків або осіб, які їх замінюють що до влаштування дитини до дошкільного підроділу НВК.
2. Медична довідка дитини з проходженням всіх спеціалістів певної форми (до вступу в НВК).
3. Виписка із медичної карти, карта профілактичних щеплень.
4. Ксерокопію свідоцтва про народження дитини.
5. При наявності пільг - документи, що їх підтверджують.
6. Батькам необхідно мати паспорт і свідоцтво про народження дитини.

ПАМ’ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ
*Дитячий садок працює 5 днів на тиждень з 8:00 до 20:00 год.
*Прийом дітей з 8:00 до 9:00.
*Пам’ятайте: своєчасний прихід дитини - необхідна умова правильної реалізації освітнього процесу.
Про неможливість приходу дитини в дитячий садок по хворобі або іншій причині необхідно обов’язково повідомити вихователя групи, яку відвідує дитина.
*Дитина, що не відвідує дитячий садок більше трьох днів, приймається з довідкою від лікаря.
*Плата за харчування дитини здійснюється до 20 числа поточного місяця.

Для створення комфортних умов перебування дитини в дошкільному підрозділі НВК необхідно:
- не менше трьох комплектів змінної білизни (хлопчикам - шорти, трусики, колготи; дівчаткам - колготи, трусики, в теплу пору року - шкарпетки чи гольфи);
- піжама для сну;
- два пакети для зберігання чистої і використаної білизни;
- промаркувати білизну, одяг та інші речі.
Вимоги до зовнішнього вигляду та одягу дітей
*Одяг дитини повинен бути чистим, охайним, відповідати порі року, температурі повітря, відповідати розміру дитини.
* Носіння комбінезонів не бажане.
* Нижня білизна повинна бути завжди чистою.
* Зав’язки і застібки мають бути розташовані так, щоб дитина могла самостійно себе обслуговувати
* Взуття має бути легким, теплим, точно відповідати нозі дитини, легко зніматися і взуватися
* Носова хустка потрібна дитині як в приміщенні, так і на прогулянці.
* Зробіть на одязі зручні кишені для її зберігання.
* Лице повинно бути умите, ніс, руки - чисті, нігті - підстрижені, зуби - почищені, зачіска - охайна.
* Щоб уникнути випадків травматизму та з метою збереження здоров’я дітей, необхідно перевіряти вміст кишень дитини на наявність небезпечних предметів. Категорично забороняється приносити в садок гострі, ріжучі, склянні предмети, дрібні предмети (намистинки, ґудзики, пігулки), а також їжу та напої.

«  Квітень 2024  »