Неділя

Головна » 2019 » Березень » 22

Ім’я та праці видатного педагога В.О.Сухомлинського добре відомі. Коло його читачів є широким і різноманітним. З метою підвищення науково-методичного рівня професійної компетентності педагогів, залучення вихователів та вчителів до вивчення та аналізу педагогічних поглядів В.О.Сухомлинського у навчально-виховному комплексі проведено педагогічні читання на тему: "Педагогічна спадщина Василя Сухомлинського - першоджерело формування особистості".
У теоретичній частині педчитань педагоги ознайомились зі спадщиною Василя Сухомлинського, яка є невичерпним джерелом Нової української школи. Мова йшла про національно-патріотичне виховання, моральне виховання, формування у дітей почуття доброти і людяності, логіко-математичний розвиток, екологічну грамотність, розвиток дитячої особистості через впровадження творчої спадщини Василя Олександровича.
Вчителі та вихователі працювали практично: створювали формулу Нової української школи через призму ідей Василя Сухомлинського.
Всі педагоги зійшлися на думці: розпочавши такі кардинальні реформи української школи, нам всім варто ще раз перечитати праці великого педагога. Саме в них ми знайдемо відповіді та рішення багатьох сучасних освітянських проблем. Варто бути лише хорошими читачами і ма ... Читати далі »

Переглядів: 323 | Додав: merry | Дата: 22.03.2019

«  Березень 2019  »