Субота
11.05.2024

Головна » 2019 » Лютий » 08

Діти, педагоги, батьки – три незмінних складових, на яких тримається і завжди буде триматись освітній заклад. Саме про це сьогодні, 8 лютого, говорили на загальних батьківських зборах у Петричанському НВК. Тема зборів: "НВК - діти - батьки".
Розпочала батьківські збори директор закладу Катренюк М.П., яка говорила про створення фундаменту успішності дитини в умовах Нової української школи. Марія Петрівна провела паралель наступності під час набуття ключових компетентностей дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку, назвала провідні види діяльності дітей старшого дошкільного віку та наскрізні вміння учнів Нової української школи, Батькам було запропоновано відповісти на питання анкет "Успішна дитина" та "Батьки та НВК".
Практичний психолог Лазурко М.М. підготувала виступ з презентацією на тему: "Алгоритм дій у разі виявлення булінгу/цькування дітей та дорослих, заходи щодо їх попередження. Покарання за вчинення морального чи фізичного насильства та за приховання таких дій". Мар'яна Михайлівна також запропонувала батькам буклет "Стоп булінг".
Цікавою темою для присутніх був виступ медичної сестри Наталії Миколаївни Лазурка про проведення обов'язкових профілактичн ... Читати далі »

Переглядів: 413 | Додав: merry | Дата: 08.02.2019

«  Лютий 2019  »