Субота

Головна » 2014 » Серпень » 31

Осінь ніжно розпустила, Фарби різних кольорів І ласкаво запросила, знов до школи школярів. Дорогі школярі, шановні вчителі, батьки, гості! Відлетіло літечко. І знову вересень покликав до школи…І знову ранок першого вересневого дня повниться мелодійними звуками шкільного дзвони-ка…І знову вулиці міст і сіл розквітають від дитячого щебету. Так, наш край, наша держава зустрічають День знань - справжнє всенародне свято мудрості. Перше вересня – урочистий та хвилюючий день у житті кожної людини, адже саме з нього починається цікавий, але водночас і не легкий шлях до пізнання нового, до нових звершень. Усім школярам бажаю підкорити нові вершини знань, старанно вчитися, уважно слухати вчителів, сумлінно виконувати їх настанови. Особливі привітання – нашим першокласникам. Дорогенькі наші, робіть впевнено перші кроки у Країну Знань, а ми Вас завжди підтримаємо, допоможемо, навчимо. Найщиріші слова подяки вчителям, які щедро діляться своїми знаннями, виховуючи справжніх патріотів нашої держави. Ваша мудрість, любов та щирість залишаються з вихованцям на все життя. Слова щирої подяки висловлюю і батькам, які навчають любові до рідного краю, народу, вчать берегти і цінувати родинні звичаї, традиції, проявляючи при цьому терпіння, доброту і щиру батьківську турботу про своїх дітей. Ш ... Читати далі »

Переглядів: 817 | Додав: Petrivna | Дата: 31.08.2014

«  Серпень 2014  »