Сторінка директора »

відпочинку та оздоровлення

дітей влітку 2013 року

в Петричанському НВК

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» від 04.09.08 № 375-VI, наказу Міністерства освіти і науки України від 12.04.2013 № 436 «Про організацію заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2013 році», наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту  облдержадміністрації від 25.04.13р. № 423 „Про затвердження заходів щодо організації змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів області влітку 2013 року”, наказу управління освіти Глибоцької райдержадміністрації від 29.04.2013 № 312 «Про організацію змістовного дозвілля, відпочинку та оздоровлення школярів району влітку 2013 року»,  з метою належної підготовки та проведення оздоровчої літньої кампанії у 2013 році, забезпечення ефективного відпочинку та повноцінного оздоровлення дітей влітку, створення належних умов для освітньої, культурно-виховної, фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи з дітьми під час літніх канікул, додержання законодавства у сфері оздоровлення та відпочинку дітей,

НАКАЗУЮ:

1.  Організувати та відкрити з 27 травня 2013 року до 13 червня 2013 року для учнів 1-4 класів та дітей дошкільного віку дитячий заклад відпочинку з денним перебуванням дітей „Казка”;

2. Затвердити список дітей в кількості 27 учнів початкових класів та 47 дітей дошкільного віку (список додається);

3. Призначити начальником дитячого закладу відпочинку вчителя початкових класів Воробець Людмилу Анатоліївну, поклавши на неї відповідальність за організацію та роботу дитячого закладу відпочинку, створення безпечних умов для дітей.

4. Вихователями табору призначити вчителів початкових класів Шелепюк Світлану Михайлівну, Стругарь Лілію Петрівну, Піцул Аллу Марківну, Козачук Аліну Петрівну, Козачук Юлію Миколаївну, Кузик Ірину Іванівну, Мельничук Анну Дмитрівну.

5. Начальнику дитячого закладу відпочинку Воробець Л. А.:

5.1. Розробити Положення про дитячий заклад відпочинку „Казка” при Петричанському  НВК відповідно до Типового Положення про дитячий заклад оздоровлення та відпочинку , затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 28.04.2009 р. № 422.

5.2. Залучити до табору з денним перебуванням дітей учнів та дітей дошкільного віку пільгової категорії.

6. Начальнику дитячого закладу „Казка” Воробець Л.А.:

6.1. Розробити план роботи з дітьми, графік роботи дитячого закладу, скласти режим роботи та подати на затвердження директору закладу до  24.05.2013 р.

6.2. Організувати харчування в дитячому закладі „Казка” з 27 травня до 13 червня 2013 року ( крім суботи і неділі  ) відповідно до кошторису витрат.

6.3. Вести чіткий облік ділової документації з відпочинку дітей протягом літа 2013 року. Організувати своєчасну підготовку державної статистичної звітності в установленому порядку.

6.4. Провести інструктажі з питань ТБ і ОП з працівниками дитячого закладу і зафіксувати це в окремому журналі.

6.5. Розробити та затвердити заходи з безпеки життєдіяльності дітей під час відпочинку та оздоровлення в пришкільному таборі з денним перебуванням «Казка» при Петричанському НВК.

7. Вчителям-вихователям та вихователям дошкільного підрозділу:

7.1. Вести щоденний облік відвідування учнями табору з денним перебуванням дітей „Казка” з відповідними записами у журналах обліку відвідування дітей.

7.2. Дотримуватися встановленого порядку організації екскурсій, походів, перевезення дітей; проводити роз’яснювальну роботу серед дітей про дотримання правил техніки безпеки; забезпечити належним чином збереження життя та здоров’я дітей.

7.3. Організувати для дітей туристичні подорожі, екскурсійні подорожі-поїздки для ознайомлення з визначними пам’ятками історії, відвідування театрів, музеїв та інших закладів культури і мистецтва; культурно-масові, фізкультурно-спортивні, творчі конкурси.

8. Покласти відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей під час перебування у таборі на вчителів-вихователів: Воробець Л.А., Шелепюк Світлану Михайлівну, Стругарь Лілію Петрівну, Піцул Аллу Марківну та вихователів дошкільного підрозділу: Козачук Аліну Петрівну, Козачук Юлію Миколаївну, Кузик Ірину Іванівну, Мельничук Анну Дмитрівну.

9. Відповідальність за якісне харчування дітей у дитячих закладах  покласти на старшого кухаря Червінську Марію Прокопівну.

10. Інструктору з фізичної культури Щербаню Івану Миколайовичу забезпечити роботу спортивного майданчика під час роботи табору, проводити з дітьми спортивно-масові заходи.

11. Музичному керівнику Паламарюк Марії Василівні проводити з дітьми заходи художньо-естетичного напрямку під час роботи табору.

12. Практичному психологу (соціальному педагогу) Сидоряк Мар`яні Михайлівні провести тренінги, анкетування з дітьми під час перебування  в дитячому закладі.

13. Покласти відповідальність за медичне обслуговування дітей на медичну сестру навчально-виховного комплексу Фратовчан Аліну Василівну.

14. Начальнику дитячого закладу Воробець Л.А. до 18 червня 2013 року проінформувати управління освіти  про стан літнього відпочинку в навчальному закладі.

15. Контроль за виконанням наказу покласти на вихователя-методиста Козачук Аліну Петрівну.

Директор НВК:                            М.П.Катренюк

З наказом ознайомлені:

Категорія: По пришкільному табору | Додав: Petrivna (21.05.2013)
Переглядів: 1480 | Рейтинг: 5.0/1