Головна » 2020 » Січень » 8 » Засідання педагогічної ради "Формування позитивного іміджу сучасного закладу освіти" сьогодні проведено у Петричанському НВК.

"Імідж - то, що про вас говорять" - так вважав Ервін Гофман, соціолог.

Засідання педагогічної ради "Формування позитивного іміджу сучасного закладу освіти" сьогодні проведено у Петричанському НВК. Педагогічний колектив визначав пріорітетні напрямки подальшого удосконалення освітнього процесу і формування позитивного іміджу навчально-виховного комплексу.

Катренюк М.П., директор закладу освіти, виступила з доповіддю на тему: "Нова українська школа як стратегічна основа для забезпечення розвитку якості освіти". Марія Петрівна докладніше розповіла про процес стратегічного планування та запропонувала дев'ять конкретних кроків, які можуть бути орієнтирами з розробки Стратегії діяльності та розвитку Петричанського НВК.

Медична сестра Лазурко Н.М. підготувала інформацію про створення безпечних умов для перебування дітей у освітньому закладі.

На засіданні педради також висвітлено питання про звернення громадян у 2019 році, підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладу у 2020 році, функціонування веб-сайту Петричанського НВК. По всіх питаннях педради прийнято відповідні рішення.

Завершилося засідання за філіжанкою смачної кави.

Переглядів: 402 | Додав: merry | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2020  »