Неділя

Головна » 2012 » Вересень » 14 » Тиждень безпеки «Увага! Діти на дорозі!»
Тиждень безпеки «Увага! Діти на дорозі!»

З 10.09.12 р. по 14.09.12 р. у  Петричанському НВК  у рамках проведення місячника безпеки життєдіяльності дитини пройшов  Тиждень безпеки «Увага! Діти на дорозі!» .

Класоводами закладу на протязі тижня було проведено виховні години на тему «Безпечна дорога до школи». Класовод Шелепюк Cвітлана Михайлівна організувала виставку малюнків на тему «Правила дорожнього руху».

Вихователі та спеціалісти також долучилися до проведення Тижня безпеки на дорозі. Вихователь Кузик Ірина Іванівна  проводила з дітьми молодшого дошкільного віку бесіду «Машина на нашій вулиці», а вихователь Мельничук Анна Дмитрівна з дітьми старшого дошкільного віку «Небезпечні ситуації на дорогах. Хто їх створює?». Вихователь
 групи «Білочка» Аліна Петрівна Козачук організувала та провела дидактичну гру «Червоний. Жовтий. Зелений», вихователь групи «Бджілка» Юля Миколаївна Козачук провела рухливу гру «Пішоходи та автомобілі».

Практичний  психолог Сидоряк Маряна Михайлівна підготувала анімаційний фільм з правил дорожнього руху для дітей дошкільного віку.

Інструктор з фізичної культури Щербань Іван Миколайович провів вікторину серед учнів 1-4 класів на знання правил дорожнього руху.
        Відповідно до плану роботи вихователь-методист Козачук Аліна Петрівна   провела консультацію для батьків «Дитячий дорожньо-транспортний травматизм. Умови запобігання».

Переглядів: 1408 | Додав: merry | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2012  »