Неділя

Головна » 2012 » Квітень » 26 » Трагічна сторінка історії України
Трагічна сторінка історії України
На жаль, не всі річниці в наших календарях відмічені червоним святковим кольором. Річниця Чорнобильської катастрофи взагалі не позначена в жодному календарі. Але це тому, що вона відкарбована скорботою і болем в серці кожного свідомого українця, росіянина, білоруса. З дня однієї з найбільш трагічних сторінок в новітній історії людства - Чорнобильської катастрофи – сьогодні виповнюється 26 років.
Колектив навчально-виховного комплексу відзначав цю сумну дату разом з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку. Вихователі та вчителі початкових класів ознайомили дітей із трагічною сторінкою України – Чорнобильською катастрофою, поглибили знання дітей про наслідки катастрофи для України, виховували особисту стурбованість кожного за все, що відбувається навколо, учили сприймати чужий біль як свій.
Вчитель початкових класів Шелепюк Світлана Михайлівна провела з третьокласниками бесіду на тему: «Біль України – Чорнобиль». Діти зрозуміли, що забути й викреслити з нашого життя цей день неможливо, 26 квітня назавжди залишиться в пам’яті українського народу днем чорнобильського лиха, болю, суму.
Учні початкових класів разом з працівниками навчального закладу переглянули фільм про Чорнобиль.Присутні пропустили крізь серце та відчули душею цю трагедію. Минає 26 років, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив своїм недобрим крилом, і тих, хто пізніше народився далеко від покривдженої землі.

Чорнобиль... Нині це слово знає весь світ. Чорнобиль - це мука і трагедія,це подвиг і безсилля,це пам`ять, це наш нестерпний біль.

Переглядів: 894 | Додав: merry | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2012  »