П`ятниця

Головна » 2014 » Січень » 17 » Тиждень безпеки руху
Тиждень безпеки руху

Безпека руху -  це важливе державне завдання. А допоможе у його розв‘язанні завчасна і правильна підготовка найменшеньких наших пішоходів.

Причиною дорожньо-транспортних пригод частіш за все є самі діти. Призводить до цього
незнання елементарних правил дорожнього руху. Тож потрібно навчати дітей правилам з ранього віку
. Вивчення правил дорожнього руху – суттєва складова цікавої та важливої науки «ОБЖдейки». «Правила руху треба знати та вивчати!» — під таким гаслом
проходив Тиждень безпеки у нашому
навчально-виховному комплексі.

Педагоги  двох різновікових груп  та класоводи 1- 4 класів продовжили  роботу по підготовці  вихованців до участі у дорожньому русі. Саме у цьому віці закладається фундамент життєвих орієнтирів у навколишньому середовищі, і все, що дитина засвоїть у навчальному  закладі, залишиться назавжди в її пам`яті.

Робота з безпеки учасників дорожнього руху у нашому закладі передбачає навчання дітей дошкільного та шкільного віку правилам поведінки на вулицях, ознайомлення з різними видами транспорту, з регулюванням руху на вулицях населених пунктів.

Під час Тижня знань з безпеки дорожнього руху педагоги проводили різноманітні форми роботи з дітьми.

Вихователь групи «Білочка» Мельничук А.Д. провела вікторину «Як я знаю правила культури та безпечної поведінки на вулицях, на пішохідних переходах та інших небезпечних ділянках дороги ».

З метою закріплення з дітьми правил дорожнього руху вихователь групи «Бджілка» Козачук Ю.М. провела  заняття з основ безпеки
життєдіяльності
 на тему: "Правила дорожнього руху". Юлія Миколаївна розповіла, що люди ходять по тротуару, розказала про призначення  сигналів світлофора, ознайомила  з  дорожніми знаками.

Повчальною була і розважальна гра «Пішохід» у Країні правил дорожнього руху, яку провела класовод другого класу Піцул А.М. Метою гри
було поглиблення знань учнів про правила пішохідного руху та уникнення небезпечних ситуацій на дорозі.

Вчитель 1-го класу Шелепюк С.М. провела з учнями бесіду «Увага! Діти на дорозі!» Вказала дітям небезпечні місця, переходи, які зустрічаються на маршруті «дім – школа - дім». Світлана Михайлівна виховувала у першокласників культуру поведінки на вулиці.

А наприкінці тижня  практичний  психолог Сидоряк М.М. з дітьми 3-го класу переглядала мультфільм «Правила переходу проїжджої частини». Учні від перегляду отримали велике задоволення.

Шановні дорослі — батьки, вчителі, автолюбителі та водії-професіонали! Тільки спільними зусиллями ми зможемо відвернути біду від наших дітей. Ми відповідаємо за наше майбутнє!

Вихователь групи "Бджілка" Козачук Юлія Миколаївна

Переглядів: 862 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1