Субота

Головна » 2019 » Травень » 11 » Тиждень безпеки дорожнього руху
Тиждень безпеки дорожнього руху

Завершився Тиждень безпеки дорожнього руху, який був проведений у Петричанському НВК з метою привернення уваги до надскладної ситуації з безпеки дорожнього руху в Україні та сприяння вихованню у дітей дорожньої культури задля зменшення кількості травм на дорозі.
Першокласники під час уроку-тренінгу "Безпека на дорозі - безпека життя" закріплювали правила дорожнього руху, в ігровій формі вивчали дорожні знаки, сигнали світлофора. Лілія Петрівна, класовод 1 класу, формувала в учнів навички правильної поведінки на дорозі, прагнення до збереження власного здоров'я.
Класовод 2 класу, Світлана Михайлівна, провела годину спілкування, де разом з дітьми обгрунтовували можливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров'я людини.
Для третьокласників Алла Марківна підготувала практичний путівник "Діти і дорога". До запропонованих дорожніх ситуацій учні шукали варіанти їх вирішення, повторили правила дорожнього руху, виготовили світлофор, а на завершення відгадували загадки про дорожній рух та запропонували свої малюнки до виставки "Дорожні знаки".

Переглядів: 311 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2019  »