Головна » 2016 » Вересень » 23 » Свято для працівників дошкільного підрозділу
Свято для працівників дошкільного підрозділу

Вже осінь стукає в віконце, Кружляє листячко в танку. І шле цілунок ніжне сонце Всім тим, хто працює в дитсадку. Наближається свято Дошкілля – свято вихователів, помічників вихователів, кухарів, праль та всіх тих, хто так щедро ділиться своїм теплом, добротою, знаннями з маленькими чомучками. До Петричанського НВК сьогодні завітали Чарівниця та Квіткова Фея з найкращими побажаннями садівницям дошкільного підрозділу. Гарна осіння квітка, у якої поступово падали пелюстки, підготувала сюрпризи для всіх. А це: пісня «Люба осінь завітала», танець «Квіточка» у виконанні дівчаток старшого дошкільного віку, пісня про виховательку, змагання лицарів та шоу зірок естради. Найбільше всім сподобались естрадні виконавці – учні 3 класу. У ролі Каті Бужинської – Скурту Діана, Олександра Пономарьова – Кузик Олександр, Потапа і Насті Каменських – Мельничук Валентин та Панцир Евеліна, сестер Софії та Ауріки Ротару – Козачук Тетяна та Боднарюк Альона, Дзідзьо та Лесика – Карлійчук Владислав та Візнюк Богдан. Всіх дітей Чарівниця - Сарафінчан Карина та Квіткова Фея – Козачук Анна пригостили цукерками. Організувала і провела музичну розвагу музичний керівник Марія Василівна Паламарюк.

Переглядів: 595 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2016  »