Головна » 2013 » Вересень » 10 » Спортивний калейдоскоп
Спортивний калейдоскоп
Герої спорту поряд з нами.                                                                                                                         Чудовий приклад всім дали:                                                                                                                              Як спорт з дитинства шанувати,                                                                                                                          Шлях до медалей прокладати,                                                                                                                             Рости сміливим, спритним,сильним,                                                                                                                        До всього докладать зусилля.

Цікавою сьогодні була зустріч учнів початкової школи Петричанського НВК з Мікулеску Ольгою Мірчівною – переможницею сільських, районних та обласних змагань з настільного тенісу. Вона розповіла учням про свої досягнення у спорті, показала фотографії із змагань, 20 медалей, 2 кубки, розповіла про теніс, як вид спорту. Діти дізнались, що займатися тенісом Мікулеску О.М. почала у 8 класі. Займається цим видом спорту 10 років. На змаганнях грає за рідне село Черепківці, де і проживає.

Вчитель початкових класів Шелепюк С.М. розповіла присутнім про жительку Петричанки Шелепюк Наталію Василівну, яка є чемпіонкою світу, чемпіонкою Європи, срібним призером чемпіонату Європи, багаторазовою чемпіонкою України, майстром спорту України із спортивного орієнтування на місцевості. Світлана Михайлівна  показала учням її медалі та грамоти. Місцева спортсменка виступала у Фінляндії, Литві, Латвії, Чехії, Росії. На даний час Наталія Василівна навчається у Чернівецькому національному університеті на географічному факультеті.

Світлана Михайлівна розповіла і про місцеву команду з футболу «Мегаполіс», капітаном команди якої є батько учня 3 класу Трачука Олексія.

Нам було дуже приємно, що інструктор з фізичної культури Петричанського НВК Більчук А.Ю.також є переможницею сільських, районних та обласних змагань з настільного тенісу. Альона Юріївна розповіла школярам, що почала займатися тенісом з 5 класу, має 8 медалей, 4 кубки, виступає на змаганнях за с. Старий Вовчинець, хоча є жителькою с. Черепківці. На даний час Більчук А.Ю. є студенткою ЧНУ факультету «Фізична культура та здоров`я людини».

Переглядів: 921 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2013  »