Субота

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Пісня скликає друзів
Пісня скликає друзів

Школа стає справжнім осередком культури лише тоді,

коли в ній панують чотири культи: культ Батьківщини,

культ людини,культ книжки і культ рідного слова.

Василь Сухомлинський

У стінах Петричанського навчально-виховного комплексу відбулося свято «Музика єднає друзів». Захід підготовлено спільними зусиллями працівниками місцевого клубу та педагогами
закладу.

На сцені зустрілися перші учасники жіночого вокального ансамблю «Вербиченька», створеного 25 років тому. Штефанія Георгіївна Шородок, Марія Василівна Нємцова, Козачук Домніка Георгіївна,
Карлійчук Галина Степанівна, Кузик Домніка Василівна, Кицюк Марія Петрівна пригадали ті далекі часи, виконали пісню «Летіли зозулі». Приємні хвилини відпочинку створили виступи сучасного колективу «Вербиченька» та «Царанкуца»,якому виповнилося 15 років з часу створення.

Відрадно, що педагоги закладу долучилися до організації та проведення ювілейного заходу. Учні 4 класу та вихованці дошкільного підрозділу декламували вірші – прохання до Святого Миколая. Найменша учасниця дійства Панцир Евеліна виконала пісні українською та румунською мовами. Ведучою свята була вчитель початкових класів Стругарь Лілія Петрівна, вихователь Козачук Аліна Петрівна - активна учасниця колективу «Вербиченька».

Незабутні враження залишили пісні у виконанні Георгія Стратулату, Анни Ванзуряк. На святі були присутні начальник відділу культури Ольга Миронівна Крючко та директор районного Будинку культури Роман Георгійович Нагірний.

Такі заходи спрямовані на відродження та збереження традицій, культури, мови рідного краю.

Переглядів: 873 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2013  »