Неділя

Головна » 2016 » Лютий » 26 » Педагогічна рада «Національне виховання дітей на засадах педагогічних ідей Софії Русової»

26 лютого у навчально-  виховному комплексі  відбулась педагогічна  рада. На обговорення  було винесено низку  питань. Одним з головним  було питання організації  харчування дітей  дошкільного та  молодшого шкільного  віку.  Директор навчального закладу Марія Петрівна ознайомила присутніх з нормативно-правовою базою, яка регламентує організацію харчування у закладі, зупинилася на деяких аспектах роботи персоналу з даного питання. Змістовні виступи про свою роботу щодо організації харчування у навчальному закладі прозвучали з вуст сестри медичної Митрик Д.В. та комірника Гавчук Л.В.

Катренюк М.П., директор НВК інформувала педагогічних працівників про стан роботи з мовленнєвого розвитку дітей середнього та старшого дошкільного віку та стан викладання уроків української мови та літературного читання у початкових класах (за результатами тематичного вивчення).

Вихователь Козачук А.П. провела педагогічний турнір: «Ідеї національного виховання у творчій спадщині С. Русової».

Як можна використати українознавство та етнопедагогіку у національному вихованні дошкільників розповіла вихователь Мельничук А.Д., а вчитель початкових класів Піцул А.М. -  про формування національно-патріотичних рис у школярів.

Закінчилося засідання педагогічної ради прийняттям відповідних рішень.

Переглядів: 659 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Лютий 2016  »