Субота

Головна » 2013 » Листопад » 1 » Педагогічна рада
Педагогічна рада

Педагоги навчально-виховного комплексу добре усвідомлюють, що здоров`я дітей - одне з основних джерел щастя, радості та повноцінного життя батьків, вчителів, суспільства у цілому. А тому однією з головних проблем сьогодення є збереження та зміцнення здоров`я дітей та учнівської молоді. Для обговорення питання здоров`язберігаючих технологій у навчальному закладі була проведена педагогічна рада - "круглий стіл".

Директор Марія Петрівна ознайомила вихователів та вчителів початкових класів із здоров`язберігаючими технологіями, якими можуть користуватися педагоги на уроках та заняттях, дала їх характеристику.

Класовод 2 класу Піцул Алла Марківна у своєму виступі "Здоров`язберігаючі аспекти сучасного уроку" зробила аналіз існуючих здоров`язберігаючих технологій. Адже, сучасний урок має бути здоров`язберігаючим, здоров`яформуючим, здоров`язміцнюючим, спрямованим на формування позитивної мотивації на здоровий спосіб життя.

Вихователь Мельничук Анна Дмитрівна перелічила інноваційні оздоровчі технології для дітей дошкільного віку, розповіла про впровадження їх у роботу дошкільного підрозділу навчального закладу.

Катренюк М.П. зробила аналіз стану викладання уроків фізичної культури та основ здоров`я у початкових класах за результатами проведеного контролю.

Останнє питання "круглого столу" - обговорення роботи педагогічного колективу з попередження дитячого травматизму, збереження життя і здоров`я учнів та дітей дошкільного віку у 2013-2014 навчальному році.

Рішення педагогічної ради записано у протоколі та затверджено наказом по НВК.

Переглядів: 801 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2013  »