Головна » 2013 » Вересень » 28 » Конкурс "Напиши листа міліціонеру"
Конкурс "Напиши листа міліціонеру"
   Управлінням КМСД МВС України упродовж вересня 2013 року на території усієї України організовано проведення профілактично-просвітницького творчого заходу для дітей «Лист міліціонеру», який проводиться серед учнів 3-5 класів загальноосвітніх навчальних закладів з метою налагодження партнерських і довірливих відносин працівників міліції з підростаючим поколінням, встановлення зворотного зв’язку з молодими людьми, популяризація серед дітей міліцейської праці.

Учні нашого навчального закладу також взяли участь у конкурсі. Пропонуємо Вашій увазі кращі роботи учнів 3 та 4 класів.

Здрастуйте, шановний міліціонере!

Мені відомо, що зараз проходить акція для дітей  „Лист  міліціонеру”.

Нас просять розповісти, яким повинен бути працівник міліції, що собою являє міліцейська праця.

На мій погляд, сучасний працівник міліції має  налагодити довірливі стосунки з школярами для тісної співпраці. При цьому залишатиметься суворим у своїх діях, керуючись відповідними законами. Я  знаю, що праця міліціонера досить важка. На жаль, у сучасному суспільстві  є дуже багато злочинів, порушень та крадіжок. І хто тут стає у пригоді  - звичайно, Ви.  Багато зусиль, умінь і знань мусите докласти, щоб довести розпочату справу до кінця. А ще треба врахувати ,що люди бувають різні, отож і підхід до них індивідуальний.

Отже, шановний міліціонере, ми віримо, що ви – наші захисники і опора.

Бажаю вам успіхів у такій нелегкій, але дуже потрібній роботі.

Панцир Максим, 9 років, 4 клас,

Петричанський навчально-

виховний комплекс

Доброго дня,  пане міліціонере!

Ваша професія цікава і  надзвичайно важка. Ви цілодобово несете службу, слідкуєте за порядком в  містах  та селах нашої країни. У погоду чи негоду готові прийти на допомогу людям, що потрапили у біду.  А ще проводите роз’яснювальну роботу  серед школярів, а також у трудових колективах. Мені професія міліціонера дуже подобається. Коли виросту, сподіваюся, стану ним. Буду чесно нести службу, допомагати людям, які її потребують. Не забуватиму про учнів. Навідуватимусь  до них і розповідатиму про правила безпечного руху на дорозі, як поводити себе наодинці вдома,  при зустрічі із незнайомцями. Важливо, щоб діти мого віку розуміли , що з вогнем погані жарти, а вибухові предмети справді є небезпечними. Біля кожного навчального закладу, де немає пішохідного переходу, я обов’язково поставив би вартового міліціонера. Хай би він жезлом призупиняв дорослих водіїв, щоб школярі могли безпечно переходити дорогу.

Дуже хотів би зустрітися  з вами. Тому запрошую вас до нас на зустріч.

Карлійчук Андрій, 8 років, 4 клас,

Добрий день, міліціонере!

Хочу розповісти про свою дитячу мрію. Коли я виросту, мабуть, оберу професію міліціонера. Мені дуже подобаються працівники у формах. Захоплює те, що вони можуть захистити себе і людей, які до них звертаються із проханням допомогти. Мужність, відвага та чесність – ось найголовніші якості справжнього міліціонера.

Хочу побажати успіхів у вашій нелегкій праці, щоб несли службу поруч із чесними людьми і отримували задоволення від своєї роботи. Також  запрошую  вас, пане міліціонере, до нашої школи.

З нетерпінням чекатиму зустрічі із вами.

Карлійчук Павло, 9 років, 4 клас,

Петричанський навчально-

виховний комплекс

Доброго дня ,шановні міліціонери!

Мені дуже цікаво знати, як ви працюєте. Адже професія міліціонера не легка та потребує багато зусиль.

Ви відважно нас охороняєте від злочинців.

Бути міліціонером – мрія не тільки хлопчиків, але й дівчат. В міліції працюють тільки  мужні, самовіддані та хоробрі люди.

Бажаю Вам витримки, терпіння, здоровя.

З повагою учениця 3 класу Петричанського НВК Малофій Єлизавета.

Доброго дня, шановний міліціонере! Пише Вам учениця 3 класу Петричанського НВК Трачук Вікторія. Хочу Вам повідомити, що наш клас дружний, добре вчиться, поважає нашу вчительку.

Дякую вам за те, що ви оберігаєте наш спокій постійно. Бажаю успіхів у вашій нелегкій праці. Хотілося б, щоб ви прийшли до нас у школу з візитом і розповіли більше про свою професію.

До побачення! Буду чекати вашого візиту до нас.

Доброго дня,пане міліціонере! Пише вам дівчинка Тоня. Мені 8 років і я навчаюсь у 3 класі. Я дуже часто дивлюся по телевізору фільми про злочинців, яких ловить міліція. Зараз часто можна побачити жінок у службовій формі.

Хочу вас запитати: наскільки небезпечна професія міліціонера? Які навчальні предмети треба добре знати, щоб я стала відважним і справедливим захисником людей?

З нетерпінням буду чекати Вашого листа.

Піцул Антоніна.

Пише тобі учениця 3 класу Козачук Маріна.

Дорогий міліціонере! Я вважаю, що в тебе дуже важка робота. В люті морози, у літню спеку, ти не спиш. Вночі і вдень – рятуєш людей від аварій, зупиняючи п’яних водіїв. Відкриваєш різні злочини.

Я тобі дуже вдячна за те, що ти рятуєш людство від різних бід. З нетерпінням чекатиму відповіді.

Здоров’я тобі і успіхів!

З повагою Козачук Маріна.

Добрий день ,шановні міліціонери!

У нас в Україні багато бандитів. Вони вбивають людей, грабують магазини, крадуть дітей. Ви їх відшукуєте і закриваєте у вязницю. Дякуємо Вам за наш спокій.

Учень 3класу Козачук Максим.

Переглядів: 1931 | Додав: Petrivna | Рейтинг: 5.0/1

«  Вересень 2013  »