Неділя

Головна » 2012 » Квітень » 20 » Доброчинна справа
Доброчинна справа
У рамках проведення акції «Весняний тиждень добра», який проходить у навчально-виховному комплексі, 20 квітня діти дошкільного віку Карлійчук Каріна та Козачук Ваня, учні 1 класу Козачук Максим та Романюк Маринка разом з вихователем-методистом Козачук А.П. та вчителькою початкових класів Воробець Л.А. відвідали жительку села Петричанка Марусенко Сідонію Прокопівну.
Сідонія Прокопівна гостинно зустріла гостей та розповіла коротенько історію свого життя: « Народилася я в 1931 році в селі Червона Діброва. Дівоче моє прізвище Білоус, а після заміжжя взяла чоловікове прізвище Марусенко. Працювала 2 роки в колгоспі рахівником, 36 років бухгалтером у рай сільгосптехніці та 10 років на різних посадах у Петричанському будинку-інтернаті…». Жінка розповіла і про свою сім’ю, про дітей. З болем у серці вона розповіла про загибель сина (серцевий напад) та онука (серцевий напад), якому було тільки 24 роки. Але Сідонія Прокопівна вдячна Богові за дочку Орисю, яка часто навідується до матері, адже проживає та працює у Глибоці. Донечка запрошує на проживання до себе, але Сідонія Прокопівна каже: «Я хоч хвора та стара, але свою домівку залишати не хочу, адже я у Петричанці уже 62 роки живу!».
Дітям дуже сподобалась зустріч з ветераном праці. Вони побачили душевну доброту зовсім чужої для них жінки, відчули її тепло та ласку. Діти подарували бабусі картину з бісеру «Весняні квіточки» та штучні квіти з паперових серветок та кольорового паперу. Вироби діти зробили своїми руками під час роботи у гуртках.

Сідонія Прокопівна була дуже вдячна дітям та педагогам, які відвідали її та пригостила всіх цукерками. Зі сльозами на очах вона промовила: «Ви мене повернули до життя. У мене з’явилось багато сили, покращилось здоров’я, адже я бачу таких гарних діточок. Ви - майбутнє рідної Петричанки, краю та нашої держави».

Переглядів: 881 | Додав: merry | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2012  »